O firmie


Jako zespół instalatorów od ponad dziesięciu lat kładziemy duży nacisk na profesjonalizm. Stoją za nami jednak nie tylko lata praktyki i doświadczenia zdobyte na budowach oraz poparte gruntownie zdobytą i poszerzaną wiedzą na szkoleniach, ale przede wszystkim liczby, które są odzwierciedleniem zadowolenia i satysfakcji współpracujących z nami klientów.
Naszą ofertę usług instalacyjnych kierujemy do klientów indywidualnych budujących lub remontujących swój dom.

Możemy pochwalić się między innymi aż ponad 100 montowanych przez nas instalacji na terenie samego województwa mazowieckiego. Staranny dobór instalacji i pomp ciepła przekłada się natomiast na wysoką energooszczędność montowanych przez nas instalacji. Nasze instalację znajda Państwo pod następującymi linkami:

Pompy ciepła - www.pompyciepla.waw.pl
Ogrzewanie Podłogowe - www.ogrzewaniepodlogowe.waw.pl
Rekuperacja - www.rekuperatory.waw.pl
Klimatyzacja - www.klimatyzatory.waw.pl
Fotowoltaika - www.fotowoltaika.waw.pl
Instalacje Elektryczne - www.elektrycy.waw.pl

Działamy fair play – przeprowadzamy bezpłatne analizy, doradzamy, jaki wybrać rodzaj instalacji, rzetelnie wykonujemy wszystkie wyliczenia. Nie zaskakujemy ukrytymi kosztami i dodatkowymi podczas montażu niespodziankami. Nasze kalkulacje są pełne, szczegółowe i przejrzyście obrazujące plan działania.

Cechuje nas solidność i odpowiedzialność, zarówno w trakcie wykonania wyliczeń, montażu instalacji, jak i w późniejszym czasie funkcjonowania pomp ciepła. Nasz serwis jest do Państwa dyspozycji nie tylko w okresie gwarancyjnym, ale również i pogwarancyjnym. Stosujemy zasadę w pełni otwartego kontaktu z klientem – telefonicznie, mailowo, osobiście, w każdej formie udzielimy wszelkich porad i informacji na temat montażu czy funkcjonowania urządzeń.

Naszą firmę tworzy zespół doświadczonych inżynierów i instalatorów, którzy w profesjonalny i fachowy sposób wykonają dla Państwa koncepcje, wycenę, projekt czy montaż instalacji.
Skonaktuj się z namiTelefon
telefon kontaktowy
601  71  37  71
napisz do nas
biuro@polskiinstalator.pl

przejdź do kontaktu